O firmie


  Witamy Państwa to nasza misja aby :  

  

  •   Sprzedaży bądź zakupowi nieruchomości towarzyszą zazwyczaj duże emocje i niepokój. Zadaniem pośrednika jest nie tylko sprawne i rzeczowe przeprowadzenie klienta przez skomplikowane procedury ale także dbanie o komfort stron transakcji by tak ważny moment w życiu kojarzył się w przyszłości jedynie z radosnymi wspomnieniami. By ten cel osiągnąć w pracę zespołu Pilot Nieruchomości zaangażowały się wykształcone kierunkowo osoby posiadające duże doświadczenie w sprzedaży i wynajmu nieruchomości których cechuje zaangażowanie, wysoka kultura oraz systematyczność połączona z cierpliwością bo ta branża jest zawsze długofalowa.
  •           Zachęcamy do wykorzystania naszej wiedzy znajomości rynku zjawisk ekonomicznych podczas określania wartości zbywanych nieruchomości. Naszym celem jest   profesjonalna rzetelna i kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie. Posiadamy niezbędną licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
    Serdecznie zapraszamy  jako Wasi  doradcy dla których ta praca jest pasją a nie obowiązkiem .
  •           Zachęcamy Państwa szczególnie do współpracy przy wynajmie i sprzedaży waszych nieruchomości a i często cennego dorobku Waszego Życia . Czuwajmy wspólnie i współpracujmy jako partnerzy biznesowi idąc razem i konsekwentnie do zamierzonego celu , by mieć obopólną satysfakcję że zrobiliśmy wszyscy razem dobry interes bo chyba na tym polega uczciwe podejście do sprzedaży czy wynajmu .  A cierpliwość ,opanowanie i konsekwencja połączona z orientacją na sukces to gwarancja komfortu do którego chyba wszyscy dążymy .
  • Serdecznie pozdrawiamy i polecamy siebie jako waszych partnerów , a sprzedaż dorobku życia nie będzie już nigdy stresem tylko wspaniałym doświadczeniem na przyszłość .
  • Wasz zespół Pilot Nieruchomości :)